Oli väga kena ja rahulik keskkond, hästi valitud asukoht. Fotograaf oskas juhendada, mis poose võtta nii, et pildid jääksid loomulikud. Lõpptulemusega väga rahul.

Laura Liisa Kill
Scroll to Top