Oli väga kena ja rahulik keskkond, hästi valitud asukoht. Fotograaf oskas juhendada, mis poose võtta nii, et pildid jääksid loomulikud. Lõpptulemusega väga rahul.
Laura Liisa Kill
Oli väga kena ja rahulik keskkond, hästi valitud asukoht. Fotograaf oskas juhendada, mis poose võtta nii, et pildid jääksid loomulikud. Lõpptulemusega väga rahul.